Niedawno moja koleżanka, która prowadzi zakład kosmetyczny, a specjalizuje się w zdobieniu paznokci poprosiła mnie o wykonanie makijażu który będzie pasował do jej mani :). Gdy usłyszałam o tym pomyśle nie byłam zachwycona, ale po chwili pomyślałam, że to może być świetna zabawa - i tak było.
Jest to szaro granatowy makijaż z wieloma sparklami, których niestety nie widać na zdjęciach, a szkoda. Kurcze Dorota wyglądała zjawiskowo - szkoda, że zdjęcia nie oddają jej urody i tego makijażu w realu.
Dodam tylko, że makijaż był wykonany całkowicie na spontanie, wykorzystałam tylko kosmetyki, które miałam w swoim posiadaniu jakoś specjalnie się nie przygotowując :)
I jak Wam się podoba?
Dorota była zachwycona, jej teściowa nie mogła się nią nachwalić, narzeczony bardzo dumy, panna młoda zazdrosna, a ja oczywiście zadowolona ze swojej pracy :)



wyszło świetnie! uwielbiam takie kolory, szkoda, że nie widać ich wyraźnie;]
OdpowiedzUsuńPięknie! :)
OdpowiedzUsuńPiękny !
OdpowiedzUsuńPodoba mi się.
WOW przepiękny makijaż :D
OdpowiedzUsuńŚliczny!
OdpowiedzUsuńhttps://zumurawska.blogspot.com/
wyszło super!
OdpowiedzUsuńPiękny makijaż. Też bym była zazdrosna na miejscu panny młodej :) Fajny blog. Obserwuję. Zapraszam na mojego bloga KLIK . Jeżeli ci się podoba- zaobserwuj będzie mi bardzo miło. Pozdrawiam ♥
OdpowiedzUsuńŚliczny makijaż ;) Żałuję, że sama nie mam talentu do takich rzeczy, ale może kiedyś się uda :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ;*
Mój blog- Klik
Przepiękny makijaż. Często sama wykonuję podobny na większe wyjścia :)
OdpowiedzUsuńZapraszam,
Hardkorowo normalna
Fenomenalny makijaż :)
OdpowiedzUsuń/ http://xpatrycja.blogspot.com/
Przydymione oko, uwielbiam <3
OdpowiedzUsuńMasz świetnego bloga ! Bardzo mi się tu podoba , zostaje na dłużej .
OdpowiedzUsuńObserwuję i liczę na to samo .Pozdrawiam :D
cheerry23.blogspot.com
Śliczny, cudne kolory!
OdpowiedzUsuńBo nie tylko można dobierać buty do stylizacji ale i makijaż do paznokci! ;D
OdpowiedzUsuńpozdrawiam,
http://ylali.blogspot.com/
Hello . Want to share your blog with the world? To find people who share the same passions as you? Come join us.
OdpowiedzUsuńRegister the name of your blog URL, the country
The activity is only friendly
Imperative to follow our blog to validate your registration
We hope that you will know our website from you friends.
http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/
Have a great day
friendly
Chris
All entries will receive a corresponding Awards has your blog
Ao passar pela net encontrei seu blog, estive a ver e ler alguma postagens
OdpowiedzUsuńé um bom blog, daqueles que gostamos de visitar, e ficar mais um pouco.
Eu também tenho um blog, Peregrino E servo, se desejar fazer uma visita
Ficarei radiante,mas se desejar seguir, saiba que sempre retribuo seguido
também o seu blog. Deixo os meus cumprimentos e saudações.
Sou António Batalha.
A Verdade Em Poesia.
Piękny makijaż :)
OdpowiedzUsuńZapraszam-Mój blog
Odwdzięczam się za każdą obserwacje :)
Super paznokcie :) ja obecnie jestem zakochana w metalicznych odcieniach! Zapraszam do mnie http://sylviiastyle.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńNiesamowity efekt ;)
OdpowiedzUsuńPaznokcie piękne. :)
OdpowiedzUsuńPięknie zrobione oczy!
OdpowiedzUsuńOczka i pazurki bardzo mi się podobają :)
OdpowiedzUsuńOczka<33
OdpowiedzUsuńMój blog