Kosmetyki:
Podkład: Pierre Rene Skin Balance nr 20
korektor: Maybelline 22 Light
konturowanie: Kobo Face contour mix
puder: Sensique matt Finish powder 01 Soft Ivory
bronzer:
róż:
rozświetlacz: Wibo 3 steps to perfect face
baza pod cienie: Wibo
cienie do powiek: My Secret Pearl Touch eye shadow nr 103 w załamaniu bronzer z paletki Wibo 3 steps to perfect face
eyeliner: brązowy Eveline
tusz do rzęs: Avon Boost it!
brwi: cień z Golden Rose nr 106
Błyszczyk z Wibo
Wy też tak szybko robicie swoje makijaże?
Codziennie rano jak wstanę, gdy ogarnę dzieci, lecę robić szybki makijaż. Pięknie wyglądasz :)
OdpowiedzUsuńdziękuję :)
UsuńPiękny makijaż, kiedyś bardzo lubiłam ten podkład, chyba do niego wrócę, bo na Tobie wygląda cudownie :)
OdpowiedzUsuńsama właśnie do niego wróciłam :) i sprawdza się całkiem nieźle
UsuńPiękny naturalny i kobiecy makijaż :)
OdpowiedzUsuńWow 8 minut i kreski na oku. Podziwiam :D Ja to się zazwyczaj z tym bawię i bawię :P
OdpowiedzUsuńKwestia wprawy...przy codziennej rutynie szybko wchodzi w krew :)
UsuńWyszło super i 8 min to naprawdę świetny czas;)
OdpowiedzUsuńMasz śliczny kolor tęczówki;)
Zmartwię Cię:) to soczewki :)
Usuńnie umiem się zbytnio malować, więc robię to szybko, podkład, kreska, tusz do rzęs. ostatnio zaczęłam używać bronzera i różu, a teraz mam zamiar dodać rozświetlacz, który właśnie dostałam od siostry.
OdpowiedzUsuńps. ja też chce mieć zielone oczy, ale wszyscy mi mówią, że mam piwne! ;[ a ostatnio zauważyłam, że mam tak jak ty, w środku brązowe i dookoła zielonkawe! tylko jak się patrzy z daleka to się wszystko zlewa i zieleni nie widać.. strzelam focha na matkę naturę :<
Ja robię makijaż w 2 minuty, ponieważ maluje jedynie rzęsy i kredka czarną podkreślam oko i to wszystko :) A twarz przemywam olejem lnianym, aby nawilżyć i zebrać nadmiar sebum :)
OdpowiedzUsuńpięknie! :)
OdpowiedzUsuńMój makijaż na co dzień wygląda dość podobnie :) Ale jak tylko mam więcej czasu to lubię troszkę poeksperymentować z cieniami czy pomadką :)
OdpowiedzUsuńMakijaż ładny, ale jakie Ty masz oczy piękne :)
OdpowiedzUsuńU mnie w codziennym makijażu nie brakuje tuszu i eyelinera tak jak i u Ciebie:D Cienie tylko na specjalną okazję. Piękne masz oczka!
OdpowiedzUsuńdziękuję :)
UsuńBardzo ładny makijaż;)
OdpowiedzUsuńMoże wspólna obserwacja? Daj znać u mnie;)
http://pelnapasji.blogspot.com/
your eyes are beautiful! love your style!
OdpowiedzUsuńPlease check my Blog!! :)
http://www.alessabernal.com/
Alessa Bernal :)
Nie wpisałaś bronzera i różu, a ja akurat byłam ciekawa, jaki bronzer daje taki chłód :)
OdpowiedzUsuńBardzo ładny, estetyczny makijaż i piękne oczy!!! <3
całe trio z paletki Wibo
Usuńbronzer:
róż:
rozświetlacz: Wibo 3 steps to perfect face
Bardzo ładnie wyglądasz w takim makijażu :) Mnie też makijaż na szybko zajmuje około 10 minut :)
OdpowiedzUsuńTwoje oczy są hipnotajzing :*
OdpowiedzUsuńŚwietny naturalny make-up :)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia !
Przy okazji zapraszam na mojego http://liikeeme.blogspot.com
Odpowiadam na każdą obserwacje :*
Ale ślicznie wyglądasz! A Twój makijaż delikatny ale zarazem niesamowicie piękny! :) Też staram się robić "szybko" makijaże :D Jednak stosuję znacznie mniej produktów :( Bardzo ciekawy blog, obserwuję i zostaję na dłużej. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńŁadny i subtelny!!
OdpowiedzUsuńpiękny makijaż
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie http://karolinastaron.blogspot.com/
Laska, znasz się na rzeczy! Zapraszam do mnie follow in google za follow?
OdpowiedzUsuńhttp://laadrianne.blogspot.co.uk/
bardzo ładnie, podkreśliłas to co trzeba ;)
OdpowiedzUsuńJesteś bardzo ładną Kobietą!
OdpowiedzUsuńU mnie na co dzień bardzo podobnie, chociaż kreski pojawiły się dopiero niedawno. ;)
আপনি তথ্য জন্য আপনাকে অনেক আমাদের কাছে দরকারী হতে পারে, সবসময় সুস্থ অভিবাদন ধন্যবাদ।
OdpowiedzUsuńObat Leukimia
Obat Herbal Kista
Zahra Herbal
Obat Jantung Bocor
Obat Penyubur Kandungan